Yardım Parası

Şekerbank Bakiye Sorgulama

07.09.2020
86
Şekerbank Bakiye Sorgulama

Şekerbank bakiye sorgulama nasıl yapılır? Şekerbank internet bankacılığı ile bakiye sorgulaması nasıl yapılır? Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz bankanın sunduğu hizmetler çerçevesinde hesabınız ulaşabilir ve istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte, bu yeniliklerden banka sektörü de faydalanmaktadır. İnternet bankacılığı başta olmak üzere birçok hizmetle 7 gün 24 saat hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bakiye sorgulama da istediğiniz zaman ve yerde yapabileceğiniz bir işlemlerdir. Aşağıda sizinle Şekerbank bakiye sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıkladık. SMS ile bakiye sorgulaması nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Şekerbank Bakiye Sorgulama

Şekerbank ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve banka veya kredi kartını kullanıyorsanız hesabınızı görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte bakiye sorgulaması yapabilir ve limit bilginize ulaşabilirsiniz. Şubeye giderek hesabınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakat, bankadan işlem yapabilmek için sıra beklemeniz gerekir. Zaman kaybı olmaması açısından ve daha hızlı bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. ATM’de kartınız ile işlem yaparak hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında SMS, telefon veya internet bankacılığı ile de sorgulama yapabilmeniz mümkün.

Şekerbank SMS ile Bakiye Sorgulama

Şekerbank müşterisi olmanız durumunda şubeye gitmeden de bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu işlemlerden biri de bakiye sorgulamalıdır. Bankaların çoğu SMS ile bakiye sorgulama imkanı vermektedir. Bunun için hesabınıza kayıtlı telefon numaranızla ile mesaj göndermeniz gerekir. Banka kartı bakiye sorgulama için BAKIYE yazıp 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi kartı bakiye sorgulama için BAKIYE (boşluk) Kartınızın son 4 rakımını yazıp 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır. Banka kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapacak ve güncel bakiyeniz hakkında sizi bilgilendirecektir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Bakiye Sorgulama

Şekerbank telefon bankacılığı kullanarak da hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli olacaktır. Banka sistemine kayıtlı numaranız ile arama yapmanız durumunda, kimlik doğrulaması için herhangi bir bilgi girmek zorunda kalmazsınız. 0850 222 78 78 numarasını aradıktan sonra telesekreter sizi karşılayacak. Burada, kredi kartı son hesap özetinize ulaşmak için 2 > 1 > 1 şeklinde tuşlama yapmalısınız. Limit bilgileriniz içinse 2 > 1 > 3 sırasıyla tuşlayabilirsiniz. Vadesiz hesap bilgileriniz için 3 > 1 ve vadesiz hesap bilgileriniz için ise 3 > 2 şeklinde tuşlama yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Şekerbank İnternet Bankacılığı Bakiye Sorgulama

Şekerbank, internet bankacılığı kullanıyorsanız internet veya mobil şube üzerinden bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle www.sekerbank.com.tr adresine girmeniz gerekir. Sağ tarafta yer alan “İnternet Şube” kısmından T.C Kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekir. Eğer şifreniz yoksa site üzerinden şifre oluşturabilmeniz mümkün. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra tüm banka ve kredi kartlarınızı görüntüleyebilir ve bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Aynı şekilde Şeker bank mobil uygulamasını telefona veya tablete indirerek de bakiye sorgulaması yapabilir ve güncel limitiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yukarıda sizinle Şekerbank bakiye sorgulaması nasıl yapılır onu açıkladık. İstediğiniz yöntemi kullanarak hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu öğrenebilir ve hatta kredi kartınızın borç bilgisine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.