Yardım Parası

Fibabanka Bakiye Sorgulama

18.10.2020
91
Fibabanka Bakiye Sorgulama

Fibabanka bakiye sorgulaması nasıl yapılır? Fibabanka hesap bilgilerime nasıl ulaşırım? Bir banka veya kredi kartınız olması durumunda, hesap bilgilerinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Önceden bu hesap görüntülenme işlemleri sadece şube ve ATM’ler aracılığıyla veya müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirdi. Fakat, teknolojinin gelişmesi ve bankaların şubesiz bankacılık kanallarını kullanmasıyla birlikte artık istediğiniz yerde ve zamanda bakiye sorgulama da dahil olmak üzere birçok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka müşterisi olmanız durumunda da bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda sizinle Fibabanka bakiye sorgulaması hakkında bilgi verdik. İnternet bankacılığı ile bakiye sorgulama nasıl olur merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Fibabanka Bakiye Sorgulama

Fibabanka banka veya kredi kartınız olması durumunda, hesap bilgilerinize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Böylece bakiye sorgulama kolaylıkla yapabilmeniz mümkün. Öncelikle şubeye giderek, ilgili görevliye hesap bilgilerinizi görmek istediğinizi ve kartınız da bulunan bakiyeyi öğrenmek istediğinizi söylemeniz yeterli. Bankada sıra bekleyeceğiniz için zaman kaybına sebep olacaktır. Bu yüzden diğer yöntemleri deneyerek daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Şube dışında ATM’lerden de bakiye sorgulaması yapabilmek için kartınızla giriş yapmanız yeterli olacaktır. Şube ve ATM dışında, internet, mobil ve telefon bankacılığı kullanarak da saniyeler içerisinde tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Fibabanka İnternet Şube Bakiye Sorgulama

Fibabanka, internet bankacılığı ile hesabınıza şubeye gitmeden kolaylıkla erişebilir ve tüm bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi internet şube veya bankanın mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. İnternet Şubeye giriş yaparak da bakiye sorgulamasını saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle www.fibabanka.com.tr adresine girmeniz ve sağ tarafta yer alan İnternet Bankacılığı kısmından hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Eğer internet bankacılığı şifreniz yoksa banka ile iletişime geçerek şifrenizi oluşturabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra tüm banka ve kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyebilecek, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

Fibabanka Mobil Bankacılık Bakiye Sorgulama

Fibabanka internet bankacılığı kullanıyorsanız, telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama ile birçok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye sorgulama da dahil olmak üzere hesap bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilir ve son harcamalarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemi yapabilmek için uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekir. (IOS ve Android uyumludur.) Fibabanka Mobil’i açtıktan sonra TC Kimlik numaranız, müşteri numaranız veya kart bilginiz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Hesabınıza erişim sağladığınızda banka ve kredi kartı hesabınız hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir ve bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

Fibabanka Telefon Bankacılığı Bakiye Sorgulama

İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak da bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Fibabanka, telefon bankacılığı hizmeti vererek de müşterilerinin hızlı ve kaliteli işlem yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat istediğiniz yerde ve zamanda ulaşabilirsiniz. Arama yaptığınız zaman telesekreter sizi karşılayacak ve işlem yapabilmeniz için menüyü listeleyecektir. Sesli yanıt sistemi sayesinde beklemeden tüm istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bakiye sorgulaması da bu kanal aracılığıyla yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle 444 88 88 ve 0850 222 77 77 numaralarından birini aramanız gerekir. Arama gerçekleştikten sonra listelenen menüde banka kartınıza ulaşmak için hesap bilgileriniz için tuşlama yapmanız, kredi kartı güncel bakiye sorgulaması yapmak için kredi kartı işlemleri için gereken numarayı tuşlamanız gerekir. Buradan aynı zamanda borç bilgilerinize, toplam kazandığınız puanlara ve son ödeme tarihinize kadar gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıda Fibabanka bakiye sorgulama işleminin nasıl yapabileceğinizi açıkladık. İsterseniz şubeye giderek, isterseniz de evinizden bakiye sorgulamasını saniyeler içerisinde yapabilmeniz mümkün. Böylece kartınızda herhangi bir şüpheli işlem fark etmeniz durumunda direkt olarak müşteri hizmetlerini arayabilir ve sorunuzu iletebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.