Yardım Parası

Ev Hanımlarına Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

11.09.2020
85
Ev Hanımlarına Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

Ev hanımlarına evde iş fırsatları nelerdir? Ev hanımları ek gelir elde etmek için evde ne tür işler yapabilir? Ekonomik olarak sıkıntı yaşıyor olabilir ve ailenizin ekonomisine katkı sağlamak istiyor olabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda hayatın pahalılaşması ile birlikte artık düzenli olarak çalışan kişiler bile ek iş aramaktadır. Ev hanımları da aile ekonomisine katkıda sağlamak amacıyla evden yapabileceği ve güzel kazanç elde edebilecekleri işler aramaktadır. Eğer düzenli ve özverili bir şekilde bulduğunuz işi yapmanız durumunda evden de çalışarak iyi bir gelir elde edebilmeniz mümkün. Aşağıda sizinle ev hanımları için evde ek iş fırsatlarından bahsettik. Evden çalışarak nasıl ek gelir elde edebileceğinizi merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Evde Paketleme İle Para Kazanma

Evde paketleme ek işleri, son zamanlarda en çok tercih edilen ek iş seçeneklerinden biridir. Evde paketleme yapmak için herhangi bir eğitim almanıza gerek yok. Evde paketleme işi aldığınızda, iş verenler tarafından tüm paketleme için gereken malzemeler size teslim edilir ve ilgili görevliler ihtiyaç duyulması durumunda size uygulamalı olarak anlatır. Evde paketleme işini düzenli bir şekilde yaparsanız iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Paketleme işlerinden alacağınız tutar sizin yaptığınız paket sayısına göre belli olur. Eliniz alıştıysa ve hızlı yapabiliyorsanız gün içerisinde birkaç saatinizi ayırarak ayda 3000 TL’ye yakın ek gelir elde edebilir ve böylece ailenizin ekonomik durumuna katkı sağlamış olursunuz. Satışı yapılan neredeyse her ürün için paketleme işi yapılmakta ve firmalarda satışlarını hızlandırmak için paketleme yapabilecek kişiler aramaktadır. Sizde bölgenizdeki firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. En çok tercih edilen paketleme işi nikah şekeri paketlemesi ve davetiye yapmaktır. Yaptığınız her davetiye veya nikah şekeri için 1 TL ücret alırsınız. Bu ürün için belirlenen fiyat firmadan firmaya göre değişebilir. Sitemizi ziyaret ederek yapabileceğiniz diğer paketleme işleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Evde Kürdan Paketleme İşi

EVDE MANDAL PAKETLEME İÇİN BAŞVURUSU İÇİN TIKLA

Katalog İle Ürün Satışından Para Kazanma

Genel olarak, ev hanımların en çok tercih ettiği iş kozmetik, temizlik vb. konularda satış yapan firmaların katalogları üzerinden ürün satış yapmaktadır. Bu firmalar, belirli dönemlerde düzenli olarak ürünleri hakkında kataloglar çıkarır ve satış yapmak isteyen kişilerde çevrelerinde müşteriler bularak bu ürünlerin satışını yaparlar. Yapılan her ürün için belirlenen oranlarda komisyon alarak ek gelir elde edebilir. Burada da önemli olan, ne kadar çok satış yapacağınızdır. Buna ek olarak, çok fazla satış yapmanız durumunda ekstra promosyon ve hediyeler kazanmanız da mümkün.

Sosyal Medya İle Para Kazanma

Sosyal medya üzerinden para kazanmak çok zor görünse de yapabileceğiniz birkaç yöntem ile para kazanabilmeniz mümkün. Sosyal medya üzerinden para kazanmak için en çok tercih edilen platformlardan biri Instagram’dır. Instagram’dan para kazanabilmeniz için öncelikle kaliteli ve özgün içerikler üretmektedir. 100bin takipçisi olan bir hesabınız olduğunuzda, sayfanızda yayınlamak için reklam alabilirsiniz. Bu reklamlar, bir mekanın veya ürünün tanıtımı hatta yükselmek isteyen bir sayfanın bile reklamı olabilir. Takipçi sayınız ne kadar yüksekse, ulaşabileceğiniz kişi sayı da artacağı için reklam başı alacağınız fiyat da artacaktır. Bunun dışında sosyal medyayı el emeği yaptığınız ürünlerin satışı için de kullanabilirsiniz. Bunların dışında Youtube kanalı açarak da para kazanabilmeniz mümkün.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLA

Evde Hayvan ve Bitki Oteli 

Eğer hayvanlarla aranız iyi veya herhangi bir alerjik durumunuz yoksa evinizi hayvanlar için tasarlayabilir ve küçük bir hayvan oteline dönüştürebilirsiniz. Bunun için uygun bir ortam yaratmak zor olabilir, fakat düzenli olarak bu işi yaptığınızda yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. Bakımını üstleneceğiniz bir hayvan için yaklaşık olarak 150 TL bir ücret alabilirsiniz, tabi ki de bunun için öncelikle dostlarımız için uygun bir ortam yaratmanız ve insanların güvenini kazanmanız gerekir. Buna ek olarak, bitki bakımı için de böyle bir ortam kurulma gibi bir seçenek vardır. Bitki aşığı bir insan, özellikle de özel türleri varsa, bir yere seyahat ettiğinde bitkilerinin bakımı için birilerini aramaktadır. Eğer bitkilerden anlıyor ve onların koşullarına uygun bir ortamınız varsa bu ek işi de yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ankara Evde Ek İş Fırsatları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.