Yardım Parası

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

17.03.2020
61
Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Akbank müşteri hizmetlerine direkt olarak nasıl bağlanırım? Bazen, banka hesap bilgilerimiz veya bankaların ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak isteriz. Ya da kartımız ile alakalı bir sorun olduğu zaman bunu bankaya bildirmemiz gerekir. Bankaların şubelerine gittiğiniz zaman bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat, bankaların müşteri hizmetlerini arayarak bankaya gitmeden, sıra beklemeden daha kısa bir sürede yapabilmeniz mümkün.

Her bankanın müşteri hizmetleri numarası farklıdır. Akbank da müşteri hizmetleri imkanını kullanıcılara sunarak, onların kısa bir sürede istedikleri bilgiye ulaşabilmesini sağlamıştır. Müşteri hizmetlerini arayarak bankanın sunduğu tüm ürün ve hizmetlerin neler olduğunu öğrenebilir veya hesap bilgileriniz hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz. Fakat, müşteri hizmetlerini aradığınız zaman ilk önce telesekretere bağlanırsınız ve müşteri temsilcisiyle direkt olarak görüşmek için bazı tuşlamalar yapmanız istenir. Akbank müşteri temsilcisine direkt olarak nasıl bağlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank, müşterilerinin hesap bilgileri veya Akbank’ın sunduğu bankacılık hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri, soru ve şikayetlerini iletebilmeleri açısından müşteri hizmetleri imkanı sunmaktadır. Akbank müşteri hizmetlerini dilediğiniz zaman arayarak, hesabınız veya ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Akbank, müşteri yoğunluğu sebebiyle sesle yönlendirme teknolojisi kullanmaktadır. Bu yüzden genel hesap veya ürün – hizmet hakkında sorularınız için sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Fakat, dilediğiniz zaman çağrı merkezine, müşteri temsilcisine bağlanabilir, ilgili bir kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Akbank müşteri temsilci ile yapılan tüm konuşmalar kayıt altına alınmaktadır.

 • Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası: “444 25 25” veya “0850 222 25 25”

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Akbank müşteri hizmetlerine sesli yanıt sistemini kullanmadan direkt olarak bağlanmak istiyorsanız ilk önce Akbank müşteri hizmetleri numaralarından (444 25 25 ya da 0850 222 25 25) birini aramanız gerekir. Daha sonra karşınıza çıkacak telesekreter menü işlemleri için tuşlama yapmanızı isteyecektir. Telesekretere bağlandıktan sona sırasıyla 4 > 2 > 0 tuşlamanız durumunda müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilmeniz mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Bakiye Sorgulama

Akbank Sesli Yanıt Sistemi

Sesli yanıt sistemi için de müşteri hizmetleri numaralarından birini aramanız yeterli olacaktır. Telesekreter konuşmaya başladığında işlem yapmanız için tuşlamanız gereken numaraları tek tek size söyleyecektir. Doğru tuşlama yaparak bu sistemden faydalanabilirsiniz. Aşağıda, Akbank müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz işlemleri bulabilirsiniz.

 • Kredi Kartı Limit Öğrenme ve Limit Arttırma
 • Kart Şifre işlemleri
 • Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Sorgulama veya Değişiklik
 • Kredi Kartı Dönem İçi Harcamaların Kontrolü
 • Kredi Kartı Borç Ödeme
 • Mevduat Hesap Bakiyesi Öğrenme
 • Akbank Direkt Şifre İşlemleri
 • Virman
 • Kredi Ödeme Planının Gönderimi
 • Yatırım Fonu Alım ve Satım
 • Döviz Alım

Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri müşteri temsilcisine bağlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Bazı durumlarda yoğun olmalarından dolayı her aradığınızda anında dönüş alamayabilirsiniz. Bu yüzden yukarıda bahsettiğimiz hesap bilgilerini zaman kaybetmeden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Akbank Kredi Kartı Başvurusu [AXESS CARD]

Akbank Hesap Açma ve Kapama

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.